Prawy klawisz myszy został zablokowany.

Kim jesteśmy

Uwielbiamy

Piękno, prostotę, naturalność, dobrą energię i autentyczność.

Lubimy

Nasze pary ślubne, wesela z klasą, niezwykłe miejsca z duszą i pozytywnych ludzi.

 

Nie lubimy

Stereotypów, schematów i braku zrozumienia.

Ola

Lekko nieprzewidywalna dusza. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość przy jednoczesnym mocnym stąpaniu po ziemi. Sportowy typ, dba o kondycję, by biegać z aparatem po górach bez zadyszki.  Niezła w rozbrajaniu napiętej atmosfery na przygotowaniach bądź na plenerze. Zaplecze psychologiczne przydatne na sesji dla nieśmiałych i zamkniętych w sobie. Dobry obserwator, pomocna, zazwyczaj wesoła. Wyjaśni, podpowie, rozśmieszy, wspomoże dobrym słowem.

Krystian

Spokojny i zrównoważony, absolutny maniak sprzętu, jeśli akurat o jakimś nie czyta, to zapewne właśnie go rozpakowuje. Jeżeli myślicie, że heteroseksualny mężczyzna nie odróżnia pudrowego różu od amarantu, a karmelowego blondu od chłodnego brązu - to jeszcze go nie poznaliście. Pracowity, konsekwentny, dąży do wyznaczonego celu mimo przeciwności losu. Wielbiciel planowania, tworzenia list wszelakich i robienia tetrisa z obiektywów w torbie.

Kilka słów o naszej ofercie

Zaangażowanie

Fotografia ślubna umożliwia nam uczestniczenie w najważniejszym dniu w Waszym życiu.
Jest to piękne, ale zarazem odpowiedzialne zadanie.
Ślub, wesele czy plener - dokładamy wszelkich starań aby emocje i uczucia towarzyszące Wam tego dnia pozostały z Wami na zawsze na zdjęciach, które otrzymacie.

Jest nas dwoje

Podczas zlecenia pracujemy zawsze we dwoje, co daje możliwość postrzegania tych wydarzeń z różnych perspektyw. Daje to Wam poczucie bezpieczeństwa, gdyż żaden ważny moment nam nie umknie - możemy skupiać się na wielu aspektach uroczystości jednocześnie.
Jesteśmy bardzo dyskretni, staramy się pozostać tego dnia niemal niezauważeni.

Wyjątkowa pamiątka

Fotografując dla Was staramy się stworzyć unikatową pamiątkę, do której warto będzie wracać z nostalgią po latach. Do zdjęć podchodzimy bardzo osobiście, pamiętając aby odzwierciedlały one Wasze uczucia i emocje. Łączymy ze sobą dwa różne i uzupełniające się style pracy.

Chcemy Was poznać

W naszej ofercie znajdziecie pakiety które staramy się dostosowywać do Waszych potrzeb. Spotykamy się z każdą parą, by usłyszeć Wasze oczekiwania i poznać Was bliżej. Dzięki tym rozmowom możemy podejść indywidualnie do każdego zlecenia.
Na spotkania umawiamy się z Wami w dogodnym dla wszystkich miejscu i terminie - przy dobrej kawie i miłej atmosferze wytłumaczymy każdy szczegół naszej pracy :)


Ponadczasowe wspomnienia

Wraz ze zdjęciami możecie otrzymać od nas fotoalbumy w eleganckich oprawach z eko skóry lub tkaniny introligatorskiej w drewnianym etui, pendrivy w pięknych opakowaniach, duże odbitki w pudełku oraz efektowne fotoobrazy.

Fotomaniacy w sieci

Dziękujemy, że do nas trafiliście

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.