Prawy klawisz myszy został zablokowany.

Kim jesteśmy

Uwielbiamy

Zwierzęta, oglądać Parks and Recreation, czytać książki, jeść pasztet z soczewicy i tofurnik Marty Dymek, chodzić po górach i leżeć plackiem na plaży :)

Lubimy

Śpiewać (Ola), opowiadać absurdalne historie (Krystian) i tańczyć (oboje), ale obiecujemy, że nie będziemy tego robić na Waszym weselu ;)

Nie lubimy

Stereotypów, schematów i złych ludzi.

Krystian

Spokojny i zrównoważony, absolutny maniak sprzętu, jeśli akurat o jakimś nie czyta, to zapewne właśnie go rozpakowuje ;) Fotograf z krwi i kości, robi zdjęcia wszędzie gdzie może, a tam gdzie nie może - robi je z ukrycia. Jeżeli myślicie, że heteroseksualny mężczyzna nie odróżnia pudrowego różu od amarantu, a karmelowego blondu od chłodnego brązu - to jeszcze go nie poznaliście. Oczywiście po małym szkoleniu u Oli, ale nie bądźmy drobiazgowi ;)  Tytan pracy, konsekwentny, dąży do wyznaczonego celu mimo przeciwności losu. Wielbiciel planowania, tworzenia list wszelakich i robienia tetrisa z obiektywów w torbie.

Ola

Zakręcona dusza, wiecznie poszukująca, lekko nieprzewidywalna. Niebanalne spojrzenie na rzeczywistość, czasem przegina ;) Jeśli tylko może rzuca aparat w kąt i biegnie w góry albo na trening, lubi zatęsknić za fotografią. Niezła w rozbrajaniu napiętej atmosfery na przygotowaniach bądź na plenerze - ilość głupot krążących w jej głowie jest wprost proporcjonalna do ilości zdjęć, które robi. Zaplecze psychologiczne przydatne na sesji dla nieśmiałych i zamkniętych w sobie. Wewnętrzne ADHD, roztrzepana, nie nadąża za własnymi pomysłami. Dobry obserwator, pomocna, zazwyczaj wesoła ;)

Kilka słów o naszej ofercie

Zaangażowanie

Fotografia ślubna umożliwia nam uczestniczenie w najważniejszym dniu w Waszym życiu.
Jest to piękne, ale zarazem odpowiedzialne zadanie.
Ślub, wesele czy plener - dokładamy wszelkich starań aby emocje i uczucia towarzyszące Wam tego dnia pozostały z Wami na zawsze na zdjęciach, które otrzymacie.

Jest nas dwoje

Podczas zlecenia pracujemy zawsze we dwoje, co daje możliwość postrzegania tych wydarzeń z różnych perspektyw. Daje to Wam poczucie bezpieczeństwa, gdyż żaden ważny moment nam nie umknie - możemy skupiać się na wielu aspektach uroczystości jednocześnie.

Wyjątkowa pamiątka

Fotografując dla Was staramy się stworzyć unikatową pamiątkę, do której warto będzie wracać z nostalgią po latach. Do zdjęć podchodzimy bardzo osobiście, pamiętając aby odzwierciedlały one Wasze uczucia i emocje. Łączymy ze sobą różne style pracy jak reportaż, portret, krajobraz czy makrofotografia.

Chcemy Was poznać

W naszej ofercie znajdziecie pakiety które staramy się dostosowywać do Waszych potrzeb. Spotykamy się z każdą parą, by usłyszeć Wasze oczekiwania i poznać Was bliżej. Dzięki tym rozmowom możemy podejść indywidualnie do każdego zlecenia.
Na spotkania umawiamy się z Wami w dogodnym dla wszystkich miejscu i terminie - przy dobrej kawie i miłej atmosferze wytłumaczymy każdy szczegół naszej pracy :)


Ponadczasowe wspomnienia

Wraz ze zdjęciami możecie otrzymać od nas fotoalbumy w eleganckich oprawach z eko skóry lub tkaniny introligatorskiej w drewnianym etui, płyty dvd z materiałem z całej uroczystości, pendrive w pięknych opakowaniach, duże odbitki w pudełku oraz efektowne fotoobrazy.

Fotomaniacy w sieci

Dziękujemy, że do nas trafiliście

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.