Prawy klawisz myszy został zablokowany.

Kim jesteśmy

Lubimy

Spacery z psem, zabawy z naszymi dwoma zwariowanymi kotami, oglądać Parks and Recreation, czytać książki, jeść pasztet z soczewicy i tofurnik Marty Dymek :)

Uwielbiamy

Śpiewać (Ola), opowiadać absurdalne historie (Krystian) i tańczyć (oboje), ale obiecujemy, że nie będziemy tego robić na Waszym weselu ;)

Nie lubimy

Stereotypów, mrozów i złych ludzi.

Fotografią nie zajmujemy się od zawsze, jeszcze dekadę temu Iso brzmiało dla nas tylko jak imię islandzkiej kobiety ;) Zakochaliśmy się w niej zaraz po zakochaniu się w sobie. Taka nasza mała fotograficzna incepcja ;)

Kilka słów o naszej ofercie

Fotografia z pasją

Fotografia ślubna umożliwia nam uczestniczenie w najważniejszym dniu w Waszym życiu.
Jest to piękne, ale zarazem odpowiedzialne zadanie.
Ślub, wesele czy plener - dokładamy wszelkich starań aby emocje i uczucia towarzyszące Wam tego dnia pozostały z Wami na zawsze na zdjęciach, które otrzymacie.

Jest nas dwoje

Podczas zlecenia pracujemy zawsze we dwoje, co daje możliwość postrzegania tych wydarzeń z różnych perspektyw. Daje to Wam poczucie bezpieczeństwa, gdyż żaden ważny moment nam nie umknie - możemy skupiać się na wielu aspektach uroczystości jednocześnie.

Wyjątkowa pamiątka

Fotografując dla Was staramy się stworzyć unikatową pamiątkę, do której warto będzie wracać z nostalgią po latach. Do zdjęć podchodzimy bardzo osobiście, pamiętając aby odzwierciedlały one Wasze uczucia i emocje. Łączymy ze sobą różne style pracy jak reportaż, portret, krajobraz czy makrofotografia.

Jesteśmy dla Was

W naszej ofercie znajdziecie pakiety które staramy się dostosowywać do Waszych potrzeb. Spotykamy się z każdą parą, by usłyszeć Wasze oczekiwania i poznać Was bliżej. Dzięki tym rozmowom możemy podejść indywidualnie do każdego zlecenia.
Na spotkania umawiamy się z Wami w dogodnym dla wszystkich miejscu i terminie - przy dobrej kawie i miłej atmosferze wytłumaczymy każdy szczegół naszej pracy :)


Ponadczasowe wspomnienia

Wraz ze zdjęciami możecie otrzymać od nas fotoalbumy w eleganckich oprawach z eko skóry lub tkaniny introligatorskiej w drewnianym etui, płyty dvd z materiałem z całej uroczystości, pendrive w pięknych opakowaniach, duże odbitki w pudełku oraz efektowne fotoobrazy.

Fotomaniacy w sieci

Dziękujemy, że do nas trafiliście

Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji.