Prawy klawisz myszy został zablokowany.

Rekomendacje

Opinie naszych klientów

Anna i Artur

"Do Fotomaniaków trafiliśmy z polecenia - mieliśmy okazję obejrzeć zdjęcia wykonane dla innej Pary Młodej. Oglądając materiały, wiedzieliśmy, że dla nas to również będzie strzał w „10”. Nie zawiedliśmy się! Już od pierwszego spotkania Olę i Krystiana odebraliśmy jako sympatycznych, pełnych pasji i zaangażowania profesjonalistów. Od początku, do samego końca otrzymywaliśmy wszelkie niezbędne informacje, odpowiedzi na nurtujące pytania, a także wiele pomocnych wskazówek. W dniu uroczystości Fotomaniacy swoją obecnością rozluźniają atmosferę, a mimo to pozostają niewidoczni. Ważne dla nas było również to, aby zdjęcia nie były „pozowane”, żeby były naturalne i spontaniczne. I takie właśnie otrzymaliśmy. Na zdjęciach zostały idealnie uchwycone nie tylko wszystkie najważniejsze momenty, ale również towarzyszące nam emocje. Uwadze Oli i Krystiana nie umknie najdrobniejszy szczegół, a efektem ich pracy są pomysłowe i wyjątkowe zdjęcia.Dzięki nim możemy raz po raz wracać z uśmiechem do naszego wyjątkowego dnia, ponownie przeżywając każdą z chwil :) Szczerze polecamy Fotomaniaków! Jeżeli chcecie, by Wasz dzień był w dobrych rękach, to zdecydowanie wybierzcie Olę i Krystiana :) Przepiękna pamiątka na całe życie gwarantowana!Jeszcze raz bardzo dziękujemy! "

 

Dorota i Mateusz

"Zdjęcia, jakie robią Fotomaniacy, widzą wszyscy i chyba nie trzeba tu specjalnie niczego komentować (są fantastyczne). Natomiast to, co jest dla nas najważniejsze i za co bardzo cenimy Olę i Krystiana to fakt, że są zaraźliwie pozytywną parą, na której można polegać absolutnie w każdym momencie. Potrafią doskonale doradzić czy rozluźnić nerwową atmosferę. Wykonują swoją pracę w profesjonalny sposób, czasem nieco w ukryciu, co pozwala zachować swoją naturalność na wykonanych fotografiach. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości czy skorzystać z usług Fotomaniaków, niech ten komentarz je całkowicie rozwieje! Olu i Krystianie jeszcze raz Wam bardzo dziękujemy i miejmy nadzieję do zobaczenia wkrótce! :) Pozdrawiamy! :)"

Kasia i Radek

,, Olu i Krystianie,
 w pierwszej kolejności chcielibyśmy Wam bardzo podziękować, że byliście z Nami w tym Najważniejszym, a zarazem stresującym Dniu 9.11.2019❤️ jak i w późniejszym terminie dodanie Nam otuchy i wytrwałość podczas sesji plenerowej w dość chłodnych warunkach :):):)
Ponadto dzięki Waszemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do wykonywanej przez Was pracy udało się uchwycić wszystkie prawdziwe emocje tego dnia, a luźna atmosfera pozwoliły nam nie myśleć o obiektywie, dzięki czemu zdjęcia wyszły naprawdę piękne i naturalne.
Z całego serca polecamy Fotomaniaków!
Są niesamowici! ♥️📸📷,,

Sylwia i Paweł

"Przy planowaniu wesela jest dużo decyzji i wyborów do
podjęcia. W naszym przypadku jedną z najprostszych i jednocześnie najbardziej trafnych decyzji był wybór fotografa! A właściwie dwóch świetnych fotografów !Tak, właściwie decyzja została już chyba podjęta jeszcze przed spotkaniem z Fotomaniakami. I nie zawiedliśmy się, dzięki Nim mamy cudowne pamiątki, do których będziemy zawsze chętnie wracać. FOTOMANIACY okazali się nieocenieni w Dniu Ślubu, rozluźniając atmosferę jeszcze przed samą ceremonią i służąc pomocą w każdej sytuacji.
Polecamy z całego serca!"

Karolina i Sebastian

"Myślisz fotograf - mówisz Fotomaniacy 😍 świetna współpraca od pierwszego spotkania, ludzie sympatyczni , a co najważniejsze znający się na rzeczy! Na zdjęciach potrafią uchwycić każdą ulotną chwilę, każdą emocje łzę i uśmiech, oglądając reportaż po dłuższym czasie można się poczuć tak jakby się tam znów było :) podczas wesela Ola i Krystian byli niezauważeni, co wszyscy potwierdzą. Wiadomo, że nie każdy lubi obiektyw a mimo to każdy czuł się w ich obecności komfortowo. A pomimo tego wykonali kawał takiej świetnej roboty, którą można potem oglądać nawet codziennie! Z całego serca tę dwójkę polecamy każdej przyszłej Młodej Parze :)"

Katarzyna i Mikołaj

"Fotomaniacy cudownie sprawdzają się w duecie! Są profesjonalni, skupieni na celu,  jednak w tym wszystkim potrafią tak rozluźnić atmosferę, że można zapomnieć o tym, jak bardzo stresuje aparat. Polecamy z całego serca - Kasia i Mikołaj!"

Iza i Mateusz

"Na Olę i Krystiana trafiliśmy z polecenia i chyba nikogo nie może to dziwić. Zaczynając od naszego spotkania, na którym wszystko jasno i przejrzyście zostało nam przedstawione, po kontakt mailowo-telefoniczny, aż do samego ślubu. Tak dobrze zorganizowany i zgrany duet odpowiadał nam na wszystkie pytania, nawet na te nie związane z ich branżą. Przy tym wszystkim, bez żadnych problemów zrobiliśmy naszą małą sesje narzeczeńską. Przygotowania, ślub, wesele, poprawiny byli wszędzie na czas i zrobili kawał dobrej roboty, a my polecamy ich dalej. Nie da się pominąć faktu, ze moc dwóch obiektywów jest nieoceniona. Jeden moment dwa spojrzenia. A teraz tzw. „wisienka na torcie” czyli nasz plener. Miejsce, które zaproponowali przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Sesja na wydmach, w lesie i nad morzem jednocześnie? Z nimi to możliwe! Mamy wyjątkowa pamiątkę na całe życie. Dziękujemy Wam za to i polecamy Was wszystkim młodym parom - najlepsi z najlepszych."

Justyna i Dawid

"Ola i Krystian to fotografowie idealni z kilku powodów. Po pierwsze ich zdjęcia oddają klimat i rodzinną atmosferę ślubu oraz wesela. Za każdym razem kiedy przeglądamy zdjęcia z naszego dnia słyszymy wypowiadane słowa, przypominamy sobie swoje uczucia, a nawet myśli! Po drugie znajdują się w odpowiednim miejscu w odpowiednim czasie, tam gdzie właśnie dzieje się coś ciekawego, zabawnego i co najszybciej umyka uwadze. Po trzecie są niewidoczni, przez cały czas nie narzucają się z obecnością swoją i aparatu, a i tak udaje im się uchwycić wszystkie najważniejsze momenty. No i po czwarte są super ludźmi, z którymi łatwo złapać dobry kontakt i nawiązać relację, która zdecydowanie ułatwia współpracę w dniu ślubu. Fotomaniacy to profesjonalny duet, który z ręką na sercu polecamy wszystkim! Dziękujemy za Waszą pracę!"

Dorota i Grzegorz

"Dzięki Waszemu zaangażowaniu i profesjonalnemu podejściu do wykonywanej pracy udało się uchwycić prawdziwe emocje towarzyszące nam podczas najważniejszego dla nas dnia. Świetna i luźna atmosfera pozwoliły nam zapomnieć o obiektywie, dzięki czemu zdjęcia wyszły naprawdę super.
Kontakt bardzo dobry, na efekty pracy też nie trzeba było długo czekać, polecamy! Jeszcze raz dziękujemy za piękne zdjęcia, pozdrawiamy :)"

Ania i Darek

"Olu i Krystianie udane zdjęcie to takie, które zatrzymuje wybraną chwilę i pozwala się nią delektować w każdym, nawet najmniejszym szczególe. W dzień naszego ślubu staraliśmy się łapać i dogłębnie przeżywać każdy moment, ale czas zdawał się biec swoim własnym, niezależnym trybem.
Dzięki Wam i Waszym wspaniałym zdjęciom możemy cofnąć się w czasie i przeżywać te chwile od nowa. Wszelkie uczucia, które towarzyszyły nam tego dnia – niesamowita radość, ogromne szczęście i głębokie wzruszenie – wracają do nas po obejrzeniu tych przepięknych zdjęć.
Jeśli chodzi o Was to jesteście naprawdę niezwykłymi ludźmi. Jako fotografowie jesteście totalnie niezauważalni, co w trakcie ceremonii jest kluczowe. Nie wiem jak udało Wam się złapać wszystkie najważniejsze momenty, być tam, gdzie tak naprawdę Was nie było. Mistrzostwo świata! Jesteśmy bardzo wdzięczni za klimat, który stworzyliście nam w trakcie zdjęć plenerowych – dzięki Wam poczuliśmy się wyjątkowo, a jednocześnie bardzo swobodnie.
Olu i Krystianie za te cudowne zdjęcia w jednym z najpiękniejszych dni naszego życia serdecznie Wam dziękujemy! Do Waszych zdjęć będziemy wracać do końca naszych dni, zawsze z uśmiechem na ustach i łezką w oku.
Takich fotografów życzymy wszystkim młodym parom!

POLECAMY"

Patrycja i Damian

"Ach, co to był za ślub, ach co to było za wesele!!! krzyczymy My - Patrycja i Damian.
Piękne, bo Nasze, a cudownie ujęte, bo to praca Wasza, Moi Drodzy - Olu i Krystianie.
Jesteście profesjonalistami, a aparat w Waszych rękach jest machiną do robienia zdjęć doskonałych.
Jeżeli, czytacie to Wy, przyszli Młodzi to nie zastanawiajcie się ani chwili, to najlepsi fotografowie pod słońcem"

Klaudia i Adam

"Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, do których często wracamy!
Widać,że fotografia to Wasza pasja, umiecie wychwycić każdy szczegół a przy tym jesteście niewidoczni.
Bardzo się cieszymy, że byliście z Nami! Polecam serdecznie każdemu, bo mieć takich fotografów na swoim ślubie to wielkie szczęście.
Dziękujemy jeszcze raz! :)"

Asia i Sebastian

"Drodzy Fotomaniacy!
To była dla nas wielka przyjemność i radość, że mogliście być z nami w tym najważniejszym dniu. Wiedzieliśmy od początku, że zdjęcia, które otrzymamy będą niezwykłe, ale i tak finalny efekt przerósł nasze oczekiwania. Potrzeba nie tylko umiejętności, talentu ale przede wszystkim pasji w tym co się robi i to właśnie widać na waszych zdjęciach. Potraficie uchwycić malutkie szczegóły, które powodują, że zdjęcia nie są sztuczne ani ustawiane. Oglądając można przypomnieć sobie wszystkie emocje, które wtedy nam towarzyszyły i to jest dla nas bezcenne. Dziękujemy za fantastyczną sesje, za luźną atmosferę, dobre rady i poczucie humoru. Olu i Krystianie z całego serca dziękujemy za wspaniałą pamiątkę. Szczerze polecamy nie tylko profesjonalnych fotografów, ale też fantastycznych ludzi."

Martyna i Marcin

 "Ola i Krystian - fotografowie, których szczerze polecam każdej przyszłej młodej parze. Są kompletnie niezauważalni - pamiętam ich w trzech momentach - przy przygotowaniach w domu, przy zdjęciu grupowym pod kaplicą i na sali gdy przyszli się pożegnać. Nie wiem jak, gdzie i kiedy to zrobili ale uchwycili wszystkie ważne i piękne momenty z naszego najpiękniejszego dnia w życiu. Zabawni, luźni, bardzo kompetentni! Zdjęcia przepiękne! Ogromny problem by wybrać tylko 200 zdjęć, które mógł pomieścić wybrany przez nas album pamiątkowy. Dzięki nim wiemy co się działo na naszym weselu - wszystko udokumentowane :)
Dziękujemy!"

Agnieszka i Łukasz

"Czy po wspaniałym ślubie, coś może nas jeszcze ucieszyć?
Tak! Wspaniale uchwycone na fotografiach momenty, które pozwalają poczuć to wszystko na nowo.
Zdjęcia, na widok których powraca uśmiech i wspomnienie tamtych dni.
Zdjęcia, które otrzymaliśmy od Pani Oli i Pana Krystiana będą wspaniałą pamiątką na całe życie.
Profesjonalizm i wyczucie momentu, to wizytówka Fotomaniaków ;) Polecamy!

Patrycja i Łukasz

"Ola i Krystian są profesjonalnymi fotografami i świetnymi ludźmi!
Od początku otwarci i elastyczni. W dniu ślubu kompletnie nie czuliśmy na plecach Ich obecności, dlatego zdjęcia wyszły naturalne, jak sobie wymarzyliśmy.
Bardzo życzliwi, pomocni (dzięki Nim mój mąż nie zapomniałam o niczym w trakcie szykowania się ) Zdjęcia zarówno z wesela, jak i z pleneru wyszły fantastycznie, wszyscy goście są nimi oczarowani, my także!
Polecamy wszystkim, bo robienie zdjęć z Nimi było przyjemnością (choć tego nie lubimy).
Dziękujemy Wam za wspólne pokonywanie upału w dniu sesji i za W

Klaudia i Łukasz

"Olu i Krystianie,

chcielibyśmy Wam bardzo podziękować za współprace w tym najważniejszym,  a zarazem i stresującym Dniu 25.06.16.
Dla niektórych bardzo stresującym jak się okazało (nie dało się nie zauważyć przed wejściem do zakrystii ).
Zdjęcia są przepiękne, nie mogę się naoglądać albumu i napatrzeć na cudowny portret 
Polecamy Wszystkim Fotomaniaków bez zastanowienia! My się nie zastanawialiśmy, po obejrzeniu Ich zdjęć od razu zaklepywaliśmy datę 
Są to super ludzie z humorem, pasją i - co najważniejsze - nie przeoczą niczego w tym Wielkim Dniu. MEGA POZYTYW "

Ania i Michał

"Olu, Krystianie!
Z całego serca dziękujemy Wam za uwiecznienie jednej z najważniejszych chwil w Naszym życiu.
Zarówno my jak i osoby które miały okazję obejrzeć zdjęcia są pod ogromnym wrażeniem Waszego profesjonalizmu i nietuzinkowego talentu.
Efekt końcowy przerósł Nasze oczekiwania.
Kiedy powracamy myślami do dnia Naszego Ślubu, sięgamy po zdjęcia, które sprawiają że czujemy się jak tamtego dnia... 8 sierpnia 2015 roku.
Nadszedł czas, kiedy to na Naszą Pierwszą Rocznicę w honorowym miejscu zawisł Nasz ślubny portret, który wykonaliście.
Z pełną odpowiedzialnością polecamy współpracę z FOTOMANIAKAMI i gwarantujemy, że jej efekty będą zapierać dech w piersiach i będą najpiękniejszą pamiątką na całe życie.
Serdecznie dziękujemy!"

Sylwia i Damian

"Jesteście profesjonalistami! Potrafcie nie tylko świetnie uchwycić niezapomniane chwile, ale też towarzyszące im emocje!
Zdjęcia zrobione przez Was możemy oglądać codziennie, za każdym razem odkrywając nowe „smaczki”!
Jesteście niesamowici. Jeszcze raz dziękujemy bardzo za tak cudowne zdjęcia oraz za uchwycenie tych pięknych chwil w najważniejszym dla Nas dniu! 
Pozdrawiamy!"

Luiza i Maciek

"Składamy najserdeczniejsze podziękowania za zaangażowanie i współpracę w tym szczególnym dla nas Dniu.
Z ręką na sercu polecamy Fotomaniaków!
Działają z pasją oraz z wielkim profesjonalizmem.
Dziękujemy za wspaniałe zdjęcia, które z pewnością są jed

Klaudia i Krzysztof

"Fotomaniacy ! Jesteście niesamowici
Mamy niesamowite szczęście że wybraliśmy was abyście uwiecznili nasz najpiękniejszy dzień w życiu.
Fotomaniacy - pasjonaci
Zdjęcia są przepiękne do tego bardzo bardzo szybki czas realizacji i dostarczenia materiału 
Z całego serca POLECAMY ! Daje 1000 
Jeżeli zastanawiasz się nad wyborem fotografa - zaufaj, a nie pożałujesz "

Basia i Mariusz

"Ślub i wesele to wiadomo bardzo ważny dzień dla Pary Młodej, a przynajmniej jej piękniejszej połówki 
Dlatego tak ważne jest dopięcie wszystkiego na ostatni guzik, dopilnowanie najdrobniejszych szczegółów, a przede wszystkim staranne
wybranie najważniejszych składowych tego przedsięwzięcia  - sali wraz z menu, oprawy muzycznej i obsługi fotograficznej.
Ponieważ w dzisiejszych czasach wszystkiego jest wszędzie i dużo, to owy wybór staje się nie lada wyzwaniem...
ale dość tego teoretyzowania i smęcenia. Nam się udało trafić na dobrany duet Maniaków - małych czarnych skrzyneczek, które za pomocą odrobiny magii, małego "pstryk" i nieograniczonej wyobraźni ich posiadaczy potrafią uwiecznić na wieczność chwile tak dla nas wyjątkowe.
Mówiąc prosto z mostu POLECAMY wszystkim Młodym poszukiwaczom tę wesołą Parę zwaną Fotomaniakami.
Ola z Krystianem pracują profesjonalnie, kiedy trzeba to cicho i skrycie, w innym czasie rozładują atmosferę humorem, nie przeszkadzają podczas uroczystości
(niektórzy fotografowie są namolni i uporczywi) i dla pary młodej potrafią się poświęcić szczególnie podczas sesji plenerowej 
Zresztą ich zdjęcia mówią same za siebie."

Ania i Bartek

"Droga Olu i Krystianie! Wasze zdjęcia nie potrzebują żadnej rekomendacji! Profesjonalizm broni się sam. Nasz wybór, pomimo uroczego zbiegu okoliczności był strzałem w 10 i jesteśmy szczęśliwi, że to Wy towarzyszyliście nam w tak ważnym dla nas dniu.
Szukając odpowiedniego fotografa przejrzeliśmy mnóstwo prac, ale żadne nie zrobiły na nas takiego wrażenia jak Wasze. Od razu wiedzieliśmy, że TO JEST TO czego szukamy, a Wy zrozumiecie nas w pół słowa.
Zauroczyły nas naturalne, radosne kadry, a do tego świetne wyczucie światła, koloru i kompozycji. Bez ustawianych, sztucznych póz i dziwnych pomysłów. Po prostu piękne!
Praca z Wami była zaś czystą przyjemnością i niesamowitą zabawą!!! Wasze poczucie humoru, luz i dobre słowo było nieocenione podczas całej współpracy.
Dzięki Waszym umiejętnościom i zaangażowaniu otrzymaliśmy najpiękniejszą pamiątkę z dnia naszego ślubu.
Dziękujemy z całego serca i życzymy Wam wszystkiego dobrego!!!"

Dorota i Christian

"FOTOMANIACY dali z siebie naprawdę wszystko, żeby uwiecznić dla nas jak najlepiej i jak najwięcej wspomnień.
Potrafią doskonale uchwycić emocje i najważniejsze chwile. Efektem są setki wyjątkowych zdjęć i album, który opowiada historię Naszego wesela.
Album jest z najwyższej półki, świetny jakościowo, zdjęcia ułożone są tak, że współgrają ze sobą i łączą się w całość.
Polecamy! Krystian i Ola maja głowy pełne pomysłów, działają z ukrycia, kochają to co robią i to właśnie sprawia, że swoją pracę wykonują GENIALNIE !"

Magda i Jakub

"Z wielką przyjemnością chcielibyśmy podziękować Fotomaniakom za współpracę a zarazem polecić ich każdej parze która szuka fotografów na swój ślub.
Fotomaniacy to pełen profesjonalizm i zaangażowanie od samego początku do końca.
Lepiej nie mogliśmy wybrać!
To był wyjątkowy dzień a Oni uwiecznili dla nas każda ważną chwilę.
Mamy piękne zdjęcia i oryginalny album do którego na pewno często będziemy zaglądać. Dziękujemy!"

Monika i Mateusz

"Witam.
Serdecznie Polecamy Fotomaniaków. Niedawno dostaliśmy gotowe zdjęcia i jesteśmy zachwyceni.
Zdjęcia przekazują atmosferę jaka była na naszym weselu, goście też są bardzo zadowoleni, wszyscy którzy już oglądali zdjęcia, cały czas mówią nam o tym jacy się nam trafili super fotografowie! Dziękujemy bardzo Fotomaniakom, za to że świetnie wykonali swoją robotę, i za to, że bardzo przyjemnie się z Nimi współpracowało!
Życzymy samych udanych zleceń.
Pozdrawiamy"

Olga i Jarek

"Z całego serca polecamy!!! Profesjonaliści w każdym calu, a przy tym bardzo optymistyczni i pełni pasji ludzie.
Piszę jako klientka, która znalazła firmę "Fotomaniacy" w internecie i zaciekawiona, a przede wszystkim zachwycona jakością
wykonywanych zdjęć oraz pomysłowością, po wstępnej rozmowie telefonicznej - postanowiła pojechać do Wadowic na Targi Ślubne,
żeby osobiście z fotografami porozmawiać.
Wiadomym było, że przecież tak ważny dzień jakim jest ślub, a później wesele i plener, musi uchwycić ktoś, kto zrobi to najlepiej, bo przecież będzie to dla nas pamiątka na całe życie! A że co dwie głowy, to nie jedna - postawiliśmy na nich.
Ola i Krystian - NAJLEPSI!
I ten album... Wiecie co mówią ludzie, którzy go oglądają? - Że takiego jeszcze nie widzieli!!!
I to jest dla nas doskonały dowód na to, że była to najlepsza inwestycja."

Dagmara i Kamil

"Fotomaniacy, kim są?
Dwoje młodych ludzi z pasją, podchodzących do każdego zlecenia rzetelnie i z oddaniem, z nutką fantazji i bardzo dużą dawką humoru.
Praca z Olą i Krystianem jest na najwyższym poziomie, a zarazem jest świetną zabawą.
Nie na co dzień spotyka się osoby z takim zaangażowaniem w pracę i dbałością o każdy szczegół.
Bardzo miło wspominamy i będziemy wspominać współpracę z Fotomaniakami z prawdziwego zdarzenia."